Zapisz
OPEN

Najlepsze widoki z ABM Jędraszek…

Tworzymy okna z pasją i zaangażowaniem. Nasze produkty przechodzą rzetelną kontrolę jakości. Spełniamy oczekiwania Klientów – bo dla Was tu jesteśmy.

Dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzacie od 2000 roku  i zachęcamy do dalszej współpracy.

Oferta: drzwi łódź, drzwi pcv, fabryka okien, okna aluminiowe, okna aluminiowe łódź, okna łódź, okna pabianice, okna pcv, okna pcv łódź, producent drzwi, producent okien lodz, producent rolet, producent stolarki okiennej, producent stolarki okiennej pabianice, roleta lodz, roleta nadstawna, roleta natynkowa, roleta zewnetrzna, rolety, rolety natynkowe, rolety okienne, rolety okienne pabianice, rolety okienne producent, stolarka okienna

Firma ABM Jędraszek od kilkunastu lat zajmuje się produkcją i sprzedażą stolarki okiennej z PCV i aluminium. W ciągu tego czasu pozwolili nam Państwo poznawać swoje potrzeby i oczekiwania swoich klientów na rynku krajowym jak i europejskim. Cała ta wiedza motywuje nas do dalszego rozwoju i doskonalenia produktów.

Nasz wyrób to efekt ścisłej współpracy z uznanymi i zaufanymi dostawcami jak

Veka, Aliplast, Roto, AGC Glass, Effector,  Press Glass i Aluprof.

Odbiorcami naszych produktów są zarówno małe, średnie jak i duże przedsiębiorstwa.

Nasz salon firmowy w Pabianicach zaprasza do odwiedzenia klientów indywidualnych. Kontakt do naszych Partnerów Handlowych w całej Polsce znajdą Państwo na mapce w zakładce Kontakt. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapewniamy, że nasze wyroby to w każdym znaczeniu produkt najwyższej klasy.

 

Zapewniamy:

- 8-dniowy termin realizacji zamówień standardowych

- dobre ceny, adekwatne do jakości

- terminowość dostawy

- profesjonalną obsługę

 

ZapiszZapiszZapisz

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.