ZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapisz
OPEN

Roleta to popularny system osłon zewnętrznych, nadają pomieszczeniu subtelności i stylu. Chronią przed promieniami słonecznymi i pozwalają nam na chwilę intymności, idealnie zakrywając całe okno. Jakie rodzaje rolet okiennych wybrać do naszego domu? Przedstawimy Wam kilka najczęściej używanych rolet :

  1. Rolety ekranowe

To jeden z powszechniejszych typów rolet. Doskonale sprawdzają się w domu, biurze oraz w placówkach użyteczności publicznej. Roleta ekranowa zrobiona jest ze zwijanego pasa materiału . Dlatego pamiętajmy o wyborze dobrej jakości materiału – wówczas będzie on odporny na uszkodzenia i nie straci barwy przez wpływ działania promieni słonecznych.

  1. Roleta rzymska

Również jest z materiału lecz roleta zwijana jest falami do góry. Tworzą przy zwijaniu niebanalny efekt dekoracyjny. Jest to rozwiązanie wysoce estetyczne, idealnie nadające się do modnych mieszkań o poetyckim i skandynawskim stylu.

  1. Rolety plisowane

Jest to model uniwersalny stosowany na oknach ściennych oraz dachowych . Rolety plisowane mogą być bez problemu dopasowane do okien w przeróżnych kształtach. Ponadto, rolety te mogą być zrobione z przeróżnych rodzajów tworzyw .Sama roleta, przybiera kształt harmonijki. Ze względu na sposób zwijania w sklepach dostaniemy rolety jednofunkcyjne (zwijane do góry) oraz dwufunkcyjne (zwijane w obu kierunkach)

  1. Roleta dzień i noc

W tym modelu, mamy do czynienia z podwójnymi roletami zrobionymi z poziomych pasów materiału, a między nimi są przerwy z delikatniejszego materiału. Taki typ rolet polecany jest do mocno nasłonecznionych pokoi  , ponieważ wykonane są one z grubego materiału lub folii refleksyjnej.Oferta: 
roleta lodz, fabryka okien, okna aluminiowe, okna aluminiowe łódź, okna łódź, okna pabianice, okna pcv, okna pcv łódź, producent drzwi, producent okien lodz, producent rolet, producent stolarki okiennej, producent stolarki okiennej pabianice, roleta lodz, roleta nadstawna, roleta natynkowa, roleta zewnetrzna, rolety, rolety natynkowe, rolety okienne, rolety okienne pabianice, rolety okienne producent, stolarka okienna

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.