ZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapisz
OPEN

Jesteśmy firmą produkcyjną, realizującą sprzedaż na rynek polski jak i rynki zagraniczne. Naszym klientom, odbiorcom profesjonalnym, oferujemy sprzedaż i dostawę stolarki otworowej PCV i aluminium.

Zatrudnimy osobę do działu opracowywania wycen stolarki PCV na stanowisko:

Technolog do Działu Wycen PCV

Miejsce pracy: Pabianice

Opis stanowiska:
• Przygotowywanie kosztorysów stolarki okiennej i drzwiowej
• Opracowywanie wpływających zamówień
• Wsparcie techniczne dla stałych partnerów handlowych i działów eksportowych
• Realizowanie polityki handlowej firmy

Wymagania:
• Wykształcenie: techniczne
• Dobra znajomość programów MS Office
• Mile widziane doświadczenie na stanowisku technologa / specjalisty do wycen PCV
• Znajomość programów branżowych do wycen oraz AutoCAD będzie dużym atutem.

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy
• Atrakcyjny system wynagradzania
• Pakiet szkoleń technicznych i handlowych
• Możliwość rozwoju zawodowego w warunkach partnerstwa i koleżeństwa w młodym i zgranym zespole
• Prywatną opiekę medyczną
• Kartę sportową

z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)).