ZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapisz
OPEN
drzwi łódź, drzwi pcv, fabryka okien, okna aluminiowe, okna aluminiowe łódź, okna łódź, okna pabianice, okna pcv, okna pcv łódź, producent drzwi, producent okien  lodz, producent stolarki okiennej, producent stolarki okiennej pabianice, stolarka okienna

Pracownik utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Pabianice

Obowiązki: • Utrzymanie sprawności technicznej parku maszynowego
• Napraw, remont oraz konserwacja maszyn i urządzeń w zakresie mechaniki, pneumatyki i hydrauliki
• Wykonywanie przeglądów prewencyjnych
• Przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:
• Wykształcenia zawodowego lub średniego technicznego (specjalność: mechanika i budowa maszyn)
• Bardzo dobra wiedza techniczna z zakresu mechaniki, pneumatyki, i hydrauliki
• Doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu będzie dodatkowym atutem
• Umiejętność czytania schematów i dokumentacji technicznej
• Pracowitość, punktualność, sumienność i gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy
• Szkolenie wdrażające i wsparcie merytoryczne
• Pracę w dobrej atmosferze w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Prywatną opiekę medyczną
• Kartę sportową
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie ofert na adres mailowy:

z dopiskiem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)).