ZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapisz
OPEN

Pracownik utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Pabianice

Obowiązki: • Utrzymanie sprawności technicznej parku maszynowego
• Napraw, remont oraz konserwacja maszyn i urządzeń w zakresie mechaniki, pneumatyki i hydrauliki
• Wykonywanie przeglądów prewencyjnych
• Przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:
• Wykształcenia zawodowego lub średniego technicznego (specjalność: mechanika i budowa maszyn)
• Bardzo dobra wiedza techniczna z zakresu mechaniki, pneumatyki, i hydrauliki
• Doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu będzie dodatkowym atutem
• Umiejętność czytania schematów i dokumentacji technicznej
• Pracowitość, punktualność, sumienność i gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy
• Szkolenie wdrażające i wsparcie merytoryczne
• Pracę w dobrej atmosferze w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Prywatną opiekę medyczną
• Kartę sportową
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie ofert na adres mailowy:

z dopiskiem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)).