ZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapisz

Rolety zewnętrzne dostępne w naszym sklepie posiadają pięć wymiarów skrzynki pozwalających na dopasowanie do różnych wielkości okien i drzwi.

Rolety dostępne w wersji z moskietierą lub bez moskietiery. Dzięki bogatej kolorystyce rolet zewnętrznych bez trudu można dopasować je do wyglądu elewacji.
Najważniejsze w roletach zewnętrznych powinna być wysoka odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz na ścieranie i zarysowania. Nasze rolety w ABM Jędraszek to posiadają.

Jak dbać o rolety zewnętrzne?

Żeby cieszyć się bezproblemowym funkcjonowaniem rolet zewnętrznych, musimy dbać o nie regularnie, przecieramy całą powierzchnię rolet wilgotną, miękką szmatką z odrobiną łagodnego środka czyszczącego. Musimy uważać na agresywne środki czystości jak i o silny strumień wody. Oprócz zwykłego czyszczenia rolet zewnętrznych konieczne jest w miarę regularne sprawdzenie stanu technicznego mechanizmów tak co 2-3 lata.

 


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.