ZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapisz

Koordynator ds. aluminium

Miejsce pracy: Pabianice

Opis stanowiska:

• Nadzór nad produkcją aluminium
• Nadzór nad zespołem ofertowym aluminium
• Przygotowanie i realizacja planów produkcyjnych
• Opracowanie i wdrażanie rozwiązań w zakresie konstrukcji aluminiowych
• Opracowanie ofert dla kluczowych i inwestycyjnych klientów
• Wykonywanie pomiarów konstrukcji fasadowych, ogrodów zimowych
• Współpraca z kierownikami budowy w zakresie realizacji inwestycji
• Nadzór nad montażem nietypowych konstrukcji aluminiowych

Wymagania:

• Znajomość i obsługa programów MB-CAD, AutoCAD oraz AliCAD
• Wykształcenie wyższe techniczne
• Dobra znajomość programów MS Office
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy
• Atrakcyjny system wynagradzania
• Pakiet szkoleń technicznych i handlowych
• Możliwość rozwoju zawodowego w warunkach partnerstwa i koleżeństwa w młodym i zgranym zespole
• Prywatną opiekę medyczną

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie ofert na adres mailowy:

z dopiskiem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)).